Kompetencje

Kompetencje

Zespół Kancelarii to wysoko wykwalifikowani prawnicy, którzy stale rozwijają swoje kompetencje. W naszej praktyce dokładamy wszelkich starań, by poprzez specjalizację i pogłębianie wiedzy usługi, które oferujemy, były na najwyższym poziomie.

Kreatywność

Kreatywność

Cechą dobrego prawnika jest kreatywne i kompleksowe rozwiązywanie spraw Klienta. W naszej pracy szukamy najlepszych i najprostszych rozwiązań, które w sposób kompleksowy odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. 

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Rękojmią skuteczności jest pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym kroku. W naszym zespole kładziemy ogromny nacisk na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego naszego Klienta. 

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią Adwokacką Kusak Krzyszowski i Partnerzy. Oferujemy pełen zakres istotnych usług prawnych, specjalizujemy się w restrukturyzacjach, prowadzeniu procesów sądowych, upadłościach konsumenckich, upadłościach firmowych oraz w prawie karnym gospodarczym i skarbowym.

Ogromne doświadczenie (ponad 600 przeprowadzanych procesów sądowych), sprawczość (100% uwzględnionych wniosków o upadłość konsumencką oraz 100% otwartych postępowań restrukturyzacyjnych) to gwarancja profesjonalnej, kompleksowej i skutecznej obsługi prawnej.

Partnerzy Zarządzający

Paweł Kusak

Paweł Kusak

Partner Zarządzający, adwokat, doradca restrukturyzacyjny

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2009 roku, broniąc pracę magisterską pod kierunkiem prof. Jana Zimmermanna, oraz filozofię na Akademii Pedagogicznej.

Odbył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, zakończoną egzaminem adwokackim zdanym w 2013 roku. Pracował w jednej z najbardziej renomowanych kancelarii prawnych w Warszawie, zajmując się prawem gospodarczym, prowadzeniem procesów sądowych, obsługą prawną przedsiębiorstw. Następnie otworzył własną kancelarię adwokacką.

Został wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych, prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie, po uzyskaniu licencji z tego zakresu. Pogłębia wiedzę na studiach doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu prawa cywilnego.

Obecnie jest ekspertem w dziedzinie restrukturyzacji oraz prowadzenia spraw o upadłość konsumencką i firmową. Zajmuje się prawem karnym gospodarczym, prowadzi procesy sądowe, doradza i obsługuje podmioty gospodarcze.

Wykonywanie zawodu prawnika traktuje jako swoje życiowe powołanie, co przekłada się na sukcesy jego oraz jego Klientów.

Jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Andrzej Krzyszowski

Andrzej Krzyszowski

Partner Zarządzający, adwokat, doradca restrukturyzacyjny

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2011 roku, broniąc pracę magisterską z zakresu prawa cywilnego pod kierunkiem prof. Krzysztofa Pietrzykowskiego.

W latach 2012 — 2015 odbył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, zakończoną zdanym egzaminem adwokackim. Pracował, a następnie świadczył usługi, na rzecz jednej z najbardziej renomowanych kancelarii prawniczych w Polsce, gdzie zajmował się prowadzeniem postępowań sądowych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, obsługą przedsiębiorców, postępowaniami administracyjnymi i sądowo — administracyjnymi. Następnie otworzył własną kancelarię adwokacką. 

Został wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych, prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie, po uzyskaniu licencji z tego zakresu. Jest specjalistą w dziedzinie restrukturyzacji, upadłości konsumenckich i firmowych, prawa cywilnego, zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów prawnych. 

Jest skutecznym prawnikiem, otwartym na realny kontakt z Klientem, sprawy rozwiązuje kompleksowo i sprawnie. 

Jest szczęśliwym mężem Aleksandry.